SolarEdge S650A-1DM4MBM Optymalizator mocy do instalacji domowych
VAT: 23%
lub 0% dla firm w UE
Magazyn [PL] Wałbrzych
Dostawa do
Polska
Austria
Belgia
Bułgaria
Chorwacja
Cypr
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Litwa
Luksemburg
Malta
Niemcy
Polska
Portugalia
Rumunia
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Węgry
Włochy
Łotwa
Koszt wysyłki
8 Przedmioty
SKU: 30310
Opis
  • Technologia SafeDC™: Automatycznie redukuje napięcie DC do bezpiecznego poziomu (1V na moduł) w przypadku wyłączenia falownika lub sieci, chroniąc instalatorów i służby ratownicze.
  • Szeroka kompatybilność: Współpracuje z różnymi modułami fotowoltaicznymi, w tym z panelami o wysokiej mocy i bifacjalnymi, obsługując do 650 W na moduł.
  • Integracja systemowa: Nie można łączyć z innymi optymalizatorami mocy na tym samym falowniku.
  • Maksymalna moc wejściowa DC: 650 W
  • Maksymalne napięcie wejściowe (Voc): 80 Vdc
  • Zakres pracy MPPT: 12.5 – 80 Vdc