Growatt MOD 12KTL3-HU 12kW - Falownik trójfazowy
  • Obecnie brak na stanie
Growatt MOD 12KTL3-HU 12kW
VAT: 23%
lub 0% dla firm w UE
Magazyn [PL] Łódź
Dostawa do
Polska
Austria
Belgia
Bułgaria
Chorwacja
Cypr
Czechy
Dania
Estonia
Finlandia
Francja
Grecja
Hiszpania
Holandia
Irlandia
Litwa
Luksemburg
Malta
Niemcy
Polska
Portugalia
Rumunia
Szwecja
Słowacja
Słowenia
Węgry
Włochy
Łotwa
Koszt wysyłki
Obecnie brak na stanie
SKU: 29497
Opis
Opis
Gwarancja10
Moc [kW]12
Waga (kg)20
Liczba faz3-fazowy
Ilość MPPT3
Tryb pracyOn-grid
Growatt MOD 12KTL3-HU 12kW to zaawansowany technologicznie falownik, który idealnie sprawdzi się w nowoczesnych instalacjach fotowoltaicznych. Dzięki swoim licznym funkcjom i wysokiej wydajności, zapewnia efektywne wykorzystanie energii słonecznej, przekładając się na oszczędności i niezawodne działanie.
  • Model: Growatt MOD 12KTL3-HU
  • Moc: 12kW
  • Maksymalna moc wejściowa DC: 24000W
  • Maksymalne napięcie PV: 1000V
  • Maksymalny prąd wejściowy na tracker MPP: 11A
  • Liczba trackerów MPP: 1
  • Maksymalna moc pozorna (AC): 13200VA
  • Napięcie wyjściowe AC: 230/240/400V
  • Częstotliwość wyjściowa AC: 50/60Hz
  • Maksymalny prąd wyjściowy: 23.8A
  • Sprawność: 98.10%