HOYMILES Hybride Omvormer HYS-4.6LV-EUG1 (1-fase)
  • Niet op voorraad
HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 4.6 kW
VAT: 23%
of 0% voor bedrijven in de EU
Magazijn [PL] Łódź
Levering naar
Polen
België
Bulgarije
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Estland
Finland
Frankrijk
Griekenland
Hongarije
Ierland
Italië
Kroatië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Malta
Nederland
Oostenrijk
Polen
Portugal
Roemenië
Slovenië
Slowakije
Spanje
Tsjechië
Zweden
Verzendkosten
Momenteel niet op voorraad
SKU: 26351
Omschrijving
Datasheet
Vermogen [kW]4.6
Gewicht (kg)25
Aantal fasen1-fase
Aantal MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
  • Model: HOYMILES Hybride Omvormer HYS-4.6LV-EUG1 (1-fase)
  • Maximaal uitgangsvermogen: 4600 VA
  • Europese efficiëntie: 97.0%
  • MPPT efficiëntie: 99.0%
  • Maximale PV ingangsspanning: 750 V
  • Aantal MPPT trackers: 2
  • Maximaal PV array vermogen per MPPT: 1714 W
  • AC uitgangsvermogen (VA): 4600
  • Nominaal AC uitgangsvermogen (VA): 4600
  • Nominale AC uitgangsspanning: 230 V
  • Nominale AC uitgangsfrequentie: 50/60 Hz
  • Totale harmonische vervorming (THD): <3%
  • Gewicht: 25 kg
  • Afmetingen (B x H x D): 502 x 461 x 202 mm
  • Bedrijfstemperatuur: -25 °C tot +65 °C