Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 80 kW
VAT: 23%
vai 0% PVN uzņēmumiem ES
Noliktava
Piegāde uz
Polija
Austrija
Beļģija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Francija
Grieķija
Horvātija
Igaunija
Īrija
Itālija
Kipra
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Malta
Nīderlande
Polija
Portugāle
Rumānija
Slovākija
Slovēnija
Somija
Spānija
Ungārija
Vācija
Zviedrija
Piegādes izmaksas
2 vienības:
SKU: 29496
Apraksts
Datu lapa
Garantija10
Jauda [kW]80
Svars (kg)97.5
Fāžu skaits3 fāžu
MPPT skaits6
Tryb pracyHybrydowy
DEYE SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 80kW trīsfāžu hibrīdais invertors ir jaudīgs un efektīvs risinājums komerciāliem, industriāliem un liela patēriņa lietojumiem. Tas apvieno saules enerģijas invertora un akumulatora invertora funkcijas, nodrošinot efektīvu enerģijas pārvaldību un atbalstot dažādus darbības režīmus.
  • Nominālā maiņstrāvas aktīvā jauda: 80 000 W (80 kW)
  • Maksimālā PV ieejas jauda: līdz 160 000 W (160 kW)
  • Seši neatkarīgi MPPT izsekotāji: nodrošina optimālu saules enerģijas izmantošanu
  • Plaša MPPT sprieguma diapazons: 150–850 V DC
  • Atbalsta augstsprieguma litija jonu akumulatorus: ar sprieguma diapazonu 160–1000 V
  • Maksimālā uzlādes/izlādes strāva: 160 A