Solis S6-EH3P10K02-NV-YD-L 10 kW
VAT: 23%
vai 0% PVN uzņēmumiem ES
Noliktava [PL] Valbžiha
Piegāde uz
Polija
Austrija
Beļģija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Francija
Grieķija
Horvātija
Igaunija
Īrija
Itālija
Kipra
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Malta
Nīderlande
Polija
Portugāle
Rumānija
Slovākija
Slovēnija
Somija
Spānija
Ungārija
Vācija
Zviedrija
Piegādes izmaksas
17 vienības:
SKU: 27656
Apraksts
Datu lapa
Garantija5
Jauda [kW]10.0
Svars (kg)42
Fāžu skaits3 fāžu
MPPT skaits2
Tryb pracyHybrydowy
Iepazīstinām ar Solis S6-EH3P10K02-NV-YD-L trīsfāžu hibrīda invertoru, kas ir moderna enerģijas uzkrāšanas risinājums, kas paredzēts dzīvojamām saules PV sistēmām. Šis 10 kW invertors piedāvā augstu efektivitāti un uzticamību, nodrošinot vienmērīgu integrāciju ar zema sprieguma akumulatoriem.
  • Trīsfāžu hibrīda invertors dzīvojamo ēku PV enerģijas uzkrāšanas sistēmām.
  • Saderīgs ar zema sprieguma (48V) litija jonu un svina-skābes akumulatoriem no dažādiem zīmoliem.
  • Aprīkots ar diviem rezerves portiem viedai kritisko un nekritisko slodžu kontrolei.
  • Piedāvā 200% pārslodzes spēju 10 sekundes.
  • Atbalsta nelīdzsvarotas trīsfāžu un pusviļņu slodzes.
  • Iebūvēta SG gatavu siltumsūkņu vadība.
  • Savietojams ar lieljaudas PV moduļiem, atbalstot līdz 20 A ieejas strāvu katrā ķēdē.