Huawei SUN2000-10KTL-M1 10 kW
VAT: 23%
vai 0% PVN uzņēmumiem ES
Noliktava [PL] Warszawa 2
Piegāde uz
Polija
Austrija
Beļģija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Francija
Grieķija
Horvātija
Igaunija
Īrija
Itālija
Kipra
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Malta
Nīderlande
Polija
Portugāle
Rumānija
Slovākija
Slovēnija
Somija
Spānija
Ungārija
Vācija
Zviedrija
Piegādes izmaksas
Pašlaik nav noliktavā
SKU: 25280
Apraksts
Datu lapa
Garantija5
Jauda [kW]10
Svars (kg)17
Fāžu skaits3 fāžu
MPPT skaits2
Tryb pracyHybrydowy
Huawei SUN2000-10KTL-M1 (Augsta strāvas versija) ir 10 kW saules invertors ar augstu efektivitāti un drošu enerģijas pārveidi PV sistēmām. Divi MPPT kanāli nodrošina elastīgu jaudas sadali un savietojamību ar Huawei bateriju risinājumiem.
  • Maksimālā efektivitāte: 98,6%, Eiropas slodzes efektivitāte: 98,1%
  • Ieejas spriegums: maksimālais 1 100 V, darba spriegums 140–980 V, starta spriegums 200 V, nominālais ievades spriegums 600 V
  • MPPT: 2 MPPT, katram MPPT 1 ievade, maksimālā ievades strāva 13,5 A per MPPT
  • Nominālā AC jauda: 10 kW, maksimālais skaitlis 11 kVA, nominālais AC spriegums 220/380 V vai 230/400 V, frekvence 50/60 Hz, AC strāva 16,9 A, jaudas faktors 0,8 (līdz 0,8 lagging/leading), THD ≤ 3%
  • Bateriju saderība: HUAWEI SmartESS 5 kWh – 30 kWh, interfeiss: Plug & Play Battery Interface
  • Back-up risinājums: Backup Box-B1, atbalsta izlaidi max 3 300 VA, spriegums 220/230 V, strāva 15 A, pārslēgšanās laiks ≤ 3 s
  • Vide un uzstādīšana: temperatūra -25°C līdz +60°C, mitrums 0–100%, augstums līdz 4 000 m (derings augstākiem); dzesēšana: dabiska konvekcija; IP65; svars 17 kg; izmēri 525 × 470 × 262 mm