Hoymiles HIT-15L-G3 Hibrid inverter + LB-5D-G2 Akkumulátor 15.36kWh
VAT: 23%
vagy 0% az EU-s cégeknek
Raktár
Szállítási költség
Jelenleg nincs készleten
SKU: 26905
Leírás
  • Névleges AC kimeneti teljesítmény: 15 kW (15000 W), amely elegendő a legtöbb háztartás számára.
  • Maximális PV bemeneti teljesítmény: 22.5 kW (22500 W), lehetővé téve a nagyobb napelem rendszerek integrálását.
  • Széles MPPT feszültségtartomány: 150 V - 1000 V, ami rugalmasságot biztosít a napelem rendszer tervezésében.