Hoymiles HIT-15L-G3 Hybridní střídač + Baterie LB-5D-G2 15.36kWh
VAT: 23%
nebo 0% pro firmy v EU
Sklad
Doručení do
Polsko
Belgie
Bulharsko
Česko
Chorvatsko
Dánsko
Estonsko
Finsko
Francie
Irsko
Itálie
Kypr
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Německo
Nizozemsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Řecko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španělsko
Švédsko
Náklady na dopravu
Momentálně není skladem
SKU: 26905
Popis
  • Hybridní střídač: Umožňuje jak on-grid, tak off-grid provoz.
  • Vysoký výkon: Nominální AC výstupní výkon 15 kW (15000 W), maximální AC výstupní výkon 16.5 kW (16500 VA).
  • Široký rozsah MPPT: MPPT rozsah napětí 150 V - 1000 V pro efektivní využití solárních panelů.
  • Kompatibilita s bateriemi: Podporuje nízkonapěťové lithium-iontové baterie (doporučeno LiFePO4).
  • UPS funkce: Zajišťuje nepřerušitelné napájení (UPS) s přepínací dobou menší než 10 ms.
  • Vysoká účinnost: Maximální účinnost (PV to Grid) 97.6%, Euro účinnost 97.0%.
  • Ochrana IP65: Vhodné pro venkovní instalaci.
  • Bateriový systém: Celková kapacita 15.36 kWh, skládá se ze 3 modulů LB-5D-G2.
  • Dlouhá životnost: Více než 6000 cyklů (při 25°C, 90% DoD, 0.5C/0.5C).