TSun TSOL-MS600-D 600 W mikroinverter za solarne panele (mrežni, Wi‑Fi)
VAT: 23%
ili 0% za tvrtke u EU
Skladište [PL] Warszawa
Dostava u
Poljska
Austrija
Belgija
Bugarska
Češka
Cipar
Danska
Estonija
Finska
Francuska
Grčka
Hrvatska
Irska
Italija
Latvija
Litva
Luksemburg
Malta
Mađarska
Nizozemska
Njemačka
Poljska
Portugal
Rumunjska
Slovačka
Slovenija
Španjolska
Švedska
Trošak dostave
Trenutno nije na zalihi
SKU: 26658
Opis
TSun TSOL-MS600-D je mrežni mikroinverter za solarne panele snage 600 W, opremljen mogućnošću nadzora putem integriranog Wi‑Fi (opcionalno) za jednostavno praćenje performansi sustava.
  • Maksimalna izlazna snaga: 600 VA, nominalna 600 W; nominalni izlazni napon 220/230/240 V (raspon 175–270), frekvencija 50/60 Hz.
  • DVOKANALNI MPPT: 2 MPPT kanala za nezavisnu optmizaciju svakog panela; raspon ulaznog napona 16–50 V.
  • Ulazni uvjeti: maksimalni ulazni napon 60 V, maksimalni ulazni strujni 12,5 A; kratki spoj 14 A.
  • Start‑up i rad: početni napon 22 V; radna temperatura ambijenta -40 °C do 65 °C; unutarnja -40 °C do 85 °C.
  • Efikasnost: Peak 96,7%; CEC 96,5%; Europska i EU efikasnost 96,3%.
  • Zaštita i sigurnost: maksimalno DC napona 60 V; LoM zaštita za sigurnost mreže; IP67 kućište.
  • Dimenzije i robusnost: 250 × 170 × 28 mm; konstrukcija od lijevanog materijala uz tehnologiju ljepilnog punjenja za bolju disipaciju topline.