Rotenso WINDMI MONOBLOCK WIM120X3 12 kW Kolmivaiheinen
VAT: 23%
tai 0 % EU-yrityksille
Varasto [PL] Wałbrzych
Toimituskohteeseen
Puola
Alankomaat
Belgia
Bulgaria
Espanja
Irlanti
Italia
Itävalta
Kreikka
Kroatia
Kypros
Latvia
Liettua
Luxemburg
Malta
Portugali
Puola
Ranska
Romania
Ruotsi
Saksa
Slovakia
Slovenia
Suomi
Tanska
Tšekki
Unkari
Viro
Toimituskulut
2 Tuotteet
SKU: 28033
Kuvaus
Rotenso WINDMI MONOBLOCK WIM120X3 R14 12 kW kolmivaiheinen ilmalämpöpumppu on tehokas ja ympäristöystävällinen ratkaisu kotisi lämmitykseen ja lämpimän käyttöveden tuottoon. Tämä monobloc-mallinen ulkoyksikkö on suunniteltu toimimaan tehokkaasti jopa äärimmäisissä sääolosuhteissa.
  • Tehokas lämmitys: Lämmitysteho 12.0 kW (A7/W35 olosuhteissa).
  • Energialuokka: A+++ (35°C) ja A++ (55°C) osoittavat erinomaisen energiatehokkuuden.
  • Ympäristöystävällinen: Käyttää R32-kylmäainetta, jolla on alhainen ympäristövaikutus.
  • Toimintavarmuus: Toimii jopa -25°C ulkolämpötilassa.
  • Korkea vedenlämpötila: Tuottaa jopa 62°C lämmintä vettä.
  • Integroitu sähkövastus: Sisäänrakennettu 9 kW moduloiva sähkövastus (3 kW + 3 kW + 3 kW) varmistaa lämmityksen myös kovimmilla pakkasilla.