Rotenso WINDMI MONOBLOCK WIM120X3 12 kW Kolmefaasiline
VAT: 23%
või 0% ELi ettevõtetele
Ladu [PL] Wałbrzych
Kohaletoimetamine aadressile
Poola
Austria
Belgia
Bulgaaria
Eesti
Hispaania
Holland
Horvaatia
Iirimaa
Itaalia
Kreeka
Küpros
Läti
Leedu
Luksemburg
Malta
Poola
Portugal
Prantsusmaa
Rootsi
Rumeenia
Saksamaa
Slovakkia
Sloveenia
Soome
Taani
Tšehhi
Ungari
Saatmiskulu
2 Tooted
SKU: 28033
Kirjeldus
Tutvustame Rotenso WINDMI MONOBLOCK WIM120X3 R14 12 kW kolmefaasilist õhk-vesi soojuspumpa, mis on loodud pakkuma tõhusat ja usaldusväärset küttelahendust teie kodule. See monoblokk-tüüpi välisõhusoojuspump ühendab endas innovaatilise tehnoloogia ja vastupidava disaini, tagades optimaalse jõudluse ka kõige karmimates ilmastikutingimustes.
  • Kolmefaasiline toide: 380-420V~50Hz, mis tagab stabiilse ja tõhusa energia kasutuse.
  • Küttevõimsus: 12.0 kW (A7/W35 tingimustel), sobib suurepäraselt keskmise suurusega ja suurte kodude kütmiseks.
  • Integreeritud 9 kW lisasoojendi: Modulaarne elektriküttekeha (3 kW + 3 kW + 3 kW) tagab lisakütte vajadusel.