HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 4.6 kW
VAT: 23%
või 0% ELi ettevõtetele
Ladu [PL] Łódź
Kohaletoimetamine aadressile
Poola
Austria
Belgia
Bulgaaria
Eesti
Hispaania
Holland
Horvaatia
Iirimaa
Itaalia
Kreeka
Küpros
Läti
Leedu
Luksemburg
Malta
Poola
Portugal
Prantsusmaa
Rootsi
Rumeenia
Saksamaa
Slovakkia
Sloveenia
Soome
Taani
Tšehhi
Ungari
Saatmiskulu
Hetkel laos pole
SKU: 26351
Kirjeldus
Lisainfo
Võimsus [kW]4.6
Kaal (kg)25
Faaside arv1-faasiline
MPPT arv2
Tryb pracyHybrydowy
HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 on kompaktne 4,6 kW hübriidinverter, mis ühendab päikesepaneelid, aku ja tarbimise efektiivselt, võimaldades stabiilset energiat ning paindlikku varustust. Seade on loodud laialdaseks kasutamiseks, pakkudes turvalist, usaldusväärset ja hallatavat energiatoetust.
  • Maksimaalne efektiivsus: üldine 97,6%, Euroopa 97,0% ning akuhõlmatus 95,0% koormuse korral
  • MPPT süsteem: 2 MPPT-d, MPPT efektiivsus 99,9%, töövahemik 125–500 V
  • PV-sisend: maksimaalne PV jõud 7500 W, maksimaalne PV pinge 550 V, nimiväärtus 360 V, PV stringide arv 1/MPPT
  • Aku ja laadimine: aku pinge 48 V, pingevahemik 40–60 V, maksimaalne laadimisvõimsus 100 W, laadimiskäitumine 3 astet, BMS-i isekohanduv
  • Füüsilised näitajad: mõõtmed 502 × 461 × 202 mm, kaal 25 kg, seinale paigaldus, IP65, töönõuded -25…+65 °C ning 0–95% suhtelist niiskust (mitte-kondenseeruv)