Hoymiles HIT-15L-G3 Υβριδικός αντιστροφέας + Μπαταρία LB-5D-G2 15.36kWh
VAT: 23%
ή 0% για εταιρείες στην ΕΕ
Αποθήκη
Παράδοση σε
Πολωνία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Γαλλία
Γερμανία
Δανία
Ελλάδα
Εσθονία
Ιρλανδία
Ισπανία
Ιταλία
Κροατία
Κύπρος
Λετονία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Ολλανδία
Ουγγαρία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία
Τσεχία
Φινλανδία
Κόστος αποστολής
Προς το παρόν δεν είναι διαθέσιμο
SKU: 26905
Περιγραφή
  • Μέγιστη Ισχύς AC Εξόδου 15 kW: Ιδανική για οικιακές και μικρές εμπορικές εγκαταστάσεις.
  • Ευέλικτη Τάση Μπαταρίας: Συμβατότητα με μπαταρίες ιόντων λιθίου χαμηλής τάσης (40 V - 60 V).
  • Υψηλή Απόδοση: Μέγιστη απόδοση μετατροπής ενέργειας (PV to Grid) έως 97.6%.