HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 4.6 kW
VAT: 23%
eller 0% for virksomheder i EU
Lager [PL] Łódź
Levering til
Polen
Belgien
Bulgarien
Cypern
Danmark
Estland
Finland
Frankrig
Grækenland
Holland
Irland
Italien
Kroatien
Letland
Litauen
Luxembourg
Malta
Polen
Portugal
Rumænien
Slovakiet
Slovenien
Spanien
Sverige
Tjekkiet
Tyskland
Ungarn
Østrig
Forsendelsesomkostninger
I øjeblikket ikke på lager
SKU: 26351
Beskrivelse
Produktinformation
Effekt [kW]4.6
Vægt (kg)25
Antal faser1-faset
Antal MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
  • Model: HOYMILES Hybrid Inverter HYS-4.6LV-EUG1 (1-faset)
  • Maksimal effektivitet: 97.6%
  • Europæisk effektivitet: 97.0%
  • Maksimalt power point tracking (MPPT) effektivitet: 99.9%
  • Input spændingsområde: 125-500 V
  • Antal MPPT trackere: 2
  • Maks. PV input effekt pr. MPPT: 1411/1411 VA
  • AC output effekt: 4600 VA
  • Nominel AC output effekt: 4000 VA
  • Maks. AC output strøm: 20.0 A
  • Nominel AC output frekvens: 50/60 Hz
  • Total harmonisk forvrængning (THD): <3%
  • Batteritype: Lithium-ion/Bly-syre
  • Batterispænding: 48 V