LS ELECTRIC LSLV-G100 frekvenční měnič pro všeobecné použití 1.5kW/2.2kW 380-480V
VAT: 23%
nebo 0% pro firmy v EU
Sklad [PL] Radzymin
Doručení do
Polsko
Belgie
Bulharsko
Česko
Chorvatsko
Dánsko
Estonsko
Finsko
Francie
Irsko
Itálie
Kypr
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Německo
Nizozemsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Řecko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španělsko
Švédsko
Náklady na dopravu
Momentálně není skladem
SKU: 29571
Popis
Parametry
Záruka2
Výkon [kW]1.5
Hmotnost (kg)1.44
Počet fází3-fázový
  • Duální zatížitelnost: Podpora Heavy Duty (1.5 kW) a Normal Duty (2.2 kW) pro flexibilní využití.
  • Široký rozsah vstupního napětí: 3-fázové napájení 380-480V AC s tolerancí -15% až +10%.
  • Vestavěný EMC filtr C3: Zajišťuje shodu s normami pro průmyslové prostředí.
  • Integrovaný brzdný modul: Umožňuje efektivní brzdění motoru.
  • Komunikační rozhraní RS485: Podpora protokolu MODBUS RTU pro snadnou integraci do systémů.
  • PID regulátor: Integrovaný PID regulátor pro přesné řízení procesů.
  • Funkce Flying Start: Umožňuje plynulý rozběh motoru v otáčkách.
  • Kompaktní design: Rozměry 100 mm x 167 mm x 150.5 mm umožňují snadnou instalaci.