LS ELECTRIC LSLV-G100 bendrosios paskirties kintamosios srovės pavara 1.5kW/2.2kW 380-480V
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Radzymin
Siuntimo kaina
Šiuo metu sandėlyje nėra
SKU: 29571
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija2
Galia [kW]1.5
Svoris (kg)1.44
Fazių skaičius3 fazių
LS ELECTRIC LSLV-G100 serijos universalus kintamosios srovės dažnio keitiklis yra patikimas sprendimas įvairioms pramonės reikmėms. Šis 1,5 kW (esant didelei apkrovai) arba 2,2 kW (esant normaliai apkrovai) įrenginys užtikrina efektyvų ir tikslų variklių valdymą.
  • Dviguba galios vertė: 1,5 kW (HD) / 2,2 kW (ND) leidžia lanksčiai pritaikyti skirtingiems apkrovos poreikiams.
  • Integruotas stabdymo modulis: Užtikrina efektyvų stabdymą ir energijos valdymą.
  • Apsaugos klasė IP20: Apsaugo nuo kietų objektų patekimo.
  • Kompaktiškas dizainas: Matmenys 100 mm x 167 mm x 150.5 mm leidžia lengvai montuoti ribotoje erdvėje.