Huawei SUN2000-10KTL-M1
VAT: 23%
nebo 0% pro firmy v EU
Sklad [PL] Warszawa 2
Doručení do
Polsko
Belgie
Bulharsko
Česko
Chorvatsko
Dánsko
Estonsko
Finsko
Francie
Irsko
Itálie
Kypr
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Německo
Nizozemsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Řecko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španělsko
Švédsko
Náklady na dopravu
Momentálně není skladem
SKU: 25280
Popis
Parametry
Záruka5
Výkon [kW]10
Hmotnost (kg)17
Počet fází3-fázový
Počet MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
  • Evropská vážená účinnost: 98,0% pro spolehlivý výkon v různých provozních podmínkách.
  • Vyšší výnosy: Možnost zvýšení energetického výnosu až o 30% díky optimalizátoru.
  • Široký rozsah vstupního napětí: Pracovní rozsah napětí 140 V - 980 V (nebo 600 - 980 V, zkontrolujte štítek zařízení).
  • Maximální vstupní proud na MPPT: 13.5 A pro vysoký výkon.
  • Vysoký nabíjecí a vybíjecí výkon: Maximální nabíjecí a vybíjecí výkon 10,000 W.