HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 4.6 kW
VAT: 23%
nebo 0% pro firmy v EU
Sklad [PL] Łódź
Doručení do
Polsko
Belgie
Bulharsko
Česko
Chorvatsko
Dánsko
Estonsko
Finsko
Francie
Irsko
Itálie
Kypr
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Německo
Nizozemsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Řecko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španělsko
Švédsko
Náklady na dopravu
Momentálně není skladem
SKU: 26351
Popis
Parametry
Výkon [kW]4.6
Hmotnost (kg)25
Počet fází1-fázový
Počet MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
  • Model: HOYMILES Hybrid Inverter HYS-4.6LV-EUG1 (1-fázový)
  • Maximální účinnost: 97.6%
  • Evropská účinnost: 97.0%
  • Účinnost sledování maximálního výkonu (MPPT): 99.9%
  • Rozsah vstupního napětí: 125-500 V
  • Počet MPPT trackerů: 2
  • Max. PV vstupní výkon na MPPT: 1411/1411 VA
  • AC výstupní výkon: 4600 VA
  • Jmenovitý AC výstupní výkon: 4000 VA
  • Max. AC výstupní proud: 20.0 A
  • Jmenovitá AC výstupní frekvence: 50/60 Hz
  • Celkové harmonické zkreslení (THD): <3%
  • Ochrana proti přepětí: Integrovaná
  • Ochrana DC a AC proti přepětí: Integrovaná
  • Monitorování: Integrované
  • Rozměry (Š x V x H): 502 x 461 x 202 mm
  • Hmotnost: 25 kg
  • Rozsah provozních teplot: -25 až +65 °C
  • Chlazení: Přirozenou konvekcí
  • Komunikace: RS485, Wi-Fi, Ethernet (volitelné)
  • Typ baterie: Lithium-iontová/Olověná
  • Napětí baterie: 48 V
  • Max. nabíjecí proud: 100 A