Huawei SUN 2000-5KTL-M1 5 kW
VAT: 23%
alebo 0 % pre firmy v EÚ
Sklad
Doručenie do
Poľsko
Belgicko
Bulharsko
Česko
Chorvátsko
Cyprus
Dánsko
Estónsko
Fínsko
Francúzsko
Grécko
Holandsko
Írsko
Litva
Lotyšsko
Luxembursko
Maďarsko
Malta
Nemecko
Poľsko
Portugalsko
Rakúsko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španielsko
Švédsko
Taliansko
Náklady na dopravu
0 Položky
Momentálne nie je na sklade
SKU: 30317
Popis
Tabuľka dát
Záruka10
Výkon [kW]5
Hmotnosť (kg)17
Počet fáz3-fázový
Počet MPPT2
Tryb pracyOn-grid
Predstavujeme vám solárny invertor Huawei SUN 2000-5KTL-M1 s výkonom 5 kW, ktorý je ideálny pre menšie fotovoltaické inštalácie. Tento vysoko efektívny invertor zabezpečuje optimálne využitie solárnej energie a je navrhnutý pre spoľahlivú prevádzku.
  • Model: Huawei SUN 2000-5KTL-M1
  • Menovitý výkon: 5 kW
  • Maximálna účinnosť: 98.4%
  • Európska účinnosť: 97.5%
  • Odporúčaný maximálny FV výkon: 7500 Wp
  • Maximálne vstupné napätie: 1100 V
  • Rozsah prevádzkového napätia: 140 V ~ 980 V
  • Štartovacie napätie: 200 V
  • Menovité vstupné napätie: 600 V
  • Maximálny prúd MPPT: 11 A
  • Maximálny skratový prúd MPPT: 15 A
  • Počet MPPT trackerov: 2
  • Maximálny počet MPPT vstupov: 1
  • Menovitý striedavý výstupný výkon: 5000 W
  • Maximálny zdanlivý výkon: 5500 VA
  • Menovité striedavé výstupné napätie: 220 V AC / 380 V AC
  • Menovitá striedavá výstupná frekvencia: 50 Hz / 60 Hz
  • Maximálny striedavý výstupný prúd: 8.5 A
  • Rozsah účinníka: 0.8 predbiehajúci…0.8 oneskorujúci
  • THD: ≤3%
  • Rozsah prevádzkových teplôt: -25°C ~ +60°C
  • Prevádzková relatívna vlhkosť: 0%RH ~ 100%RH
  • Maximálna prevádzková nadmorská výška: 0-4000 m (Zníženie výkonu nad 2000 m)
  • Chladenie: Prirodzená konvekcia
  • Hmotnosť (s montážnou konzolou): 17 kg
  • Rozmery (s montážnou konzolou): 525 x 470 x 146.5 mm