FelicityESS T-REX-10KLP3G01 10kW Trifazni
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Wałbrzych
Stroški pošiljanja
14 Izdelkov
SKU: 28494
Opis
Podatki
Garancija10
Moč [kW]10
Teža (kg)38.9
Število faz3-fazni
Število MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
FelicityESS T-REX-10KLP3G01 je trifazni hibridni razsmernik z močjo 10 kW, idealen za optimizacijo porabe sončne energije v vašem domu ali podjetju. Ta nizkonapetostni razsmernik združuje funkcije razsmernika, solarnega polnilnika in polnilnika baterij, kar zagotavlja učinkovito in zanesljivo upravljanje z energijo.
  • Model: T-REX-10KLP3G01
  • Izhodna moč: 10 kW
  • Faza: Trifazni
  • Tip napetosti: Nizka napetost (40V-60V)
  • Kompatibilnost z baterijami: Litij-ionske / Svinčeno-kislinske
  • Maks. tok polnjenja/praznjenja: 200A/200A
  • Maks. priporočena PV moč: 13 kW
  • Število MPPT sledilnikov: 2 (Večkanalna MPPT zasnova)
  • Maks. izkoristek: 98%
  • MPPT izkoristek: 99.9%
  • Zaščita: IP65
  • Delovno temperaturno območje: -25°C do 60°C
  • Dimenzije: 655 x 475 x 266 mm