EPEVER IPower B Plus IPB3000-12(E/R)
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Warszawa 2
Stroški pošiljanja
11 Izdelkov
SKU: 26865
Opis
Podatki
Garancija2
Moč [kW]3.0
Teža (kg)6.2
Število faz1-fazni
Število MPPT0
Tryb pracyOff-grid
  • Visoka izhodna moč: Kontinuirana izhodna moč 3000W, sunkovita moč do 6000W (za 5 sekund).
  • Vsestranska vhodna napetost: Zasnovan za 12V DC vhodno napetost.
  • Konfigurabilna izhodna napetost: Na voljo v različicah 220V / 230V AC (odvisno od različice (E/R)).
  • Izbira frekvence: Možnost izbire izhodne frekvence 50Hz / 60Hz (odvisno od različice (E/R)).
  • Visoka učinkovitost: Učinkovitost pretvorbe ≥93% pri 12V vhodni napetosti.
  • LED indikatorji: LED indikatorji za prikaz stanja delovanja.
  • USB izhod: En USB izhod 5VDC / 2.4A za polnjenje mobilnih naprav.