DEYE SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2 15 kW
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče
Stroški pošiljanja
142 Izdelkov
SKU: 24907
Opis
Podatki
Garancija5
Moč [kW]15
Teža (kg)50.6
Število faz3-fazni
Število MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2 je hibridni trifazni inverter s sinusoidnim izhodom, ki deluje v omrežju in izven njega ter vključuje UPS funkcijo. Namenjen je zanesljivemu napajanju sistemov z obnovljivimi viri energije, z močjo 15 kW AC in podporo širokega razpona omrežne napetosti.
  • AC izhod: nominalna moč 15 kW; maks. moč apparent 16 kVA; tok na fazo 22.8 A in 21.8 A; območje omrežne napetosti 220/380 V ali 230/400 V.
  • Napajalni vhod: DC vhod nominalnih 550 V; maksimalni PV tok 36+20 A; napetost zagon 160 V.
  • PV in MPPT: maksimalna moč PV 22.5 kW; 2 MPPT; število nizov/MPPT 2/2+2.
  • Baterija: tip akumulatorja olovo-kislinski ali litij-ionski; napetost 48 V; 1 priključek; maks. tok polnjenja/praženja 350 A; dovoljenih 160 enot paralelnega povezovanja; podpora vzdrževanemu zagonu generatorja.
  • Moč in učinkovitost: AC izhod 15 kW; učinkovitost 97.6%; več načinov delovanja: v omrežju, izven njega in UPS.