Victron Energy SmartSolar 150/85-MC4 VE.Can 4.08 kW
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Warszawa 2
Stroški pošiljanja
Trenutno ni na zalogi
SKU: 7890
Opis
Podatki
Garancija5
Moč [kW]4.9
Teža (kg)4.5
Število faz1-fazni
Število MPPT1
Tryb pracyOff-grid
Victron SmartSolar 150/85-MC4 VE.Can je napreden MPPT polnilni nadzorni modul z VE.Can vmesnikom, zasnovan za zanesljivo in sinhronizirano polnjenje v sistemih z MC4 priključki. Združljiv je z baterijskimi sistemi 12–48 V ter ponuja visoko učinkovitost do 98 %.
  • Najvišji tok polnjenja: 70 A (MC4/VE.Can)
  • Nominalna PV moč (12/24/36/48 V): 1000 W / 2000 W / 3000 W / 4000 W
  • Največja PV moč (48 V sistem): 4000 W
  • Najvišji PV kratkostični tok: 50 A (max 30 A na MC4 konektor)
  • Najvišja dovoljena PV odprta obremenitvena napetost: 150 V
  • Največja učinkovitost: do 98 %
  • Samoposluževanje: < 35 mA pri 12 V; običajno okoli 15 mA pri 48 V
  • Temperaturna kompenzacija: -16 mV/°C na 12 V (dostopne so tudi variacije -32 mV/°C in -64 mV/°C pri višjih napetostih)
  • Zaščite: PV reverse polarity, output short circuit, over-temperature
  • Operativni pogoji: teža 4 kg, dimenzije 215 × 250 × 95 mm, zaščita IP43 (elektronika), IP22 (priključki)