Victron Energy SmartSolar 150/85-MC4 VE.Can 4.08 kW
VAT: 23%
vai 0% PVN uzņēmumiem ES
Noliktava [PL] Warszawa 2
Piegāde uz
Polija
Austrija
Beļģija
Bulgārija
Čehija
Dānija
Francija
Grieķija
Horvātija
Igaunija
Īrija
Itālija
Kipra
Latvija
Lietuva
Luksemburga
Malta
Nīderlande
Polija
Portugāle
Rumānija
Slovākija
Slovēnija
Somija
Spānija
Ungārija
Vācija
Zviedrija
Piegādes izmaksas
Pašlaik nav noliktavā
SKU: 7890
Apraksts
Datu lapa
Garantija5
Jauda [kW]4.9
Svars (kg)4.5
Fāžu skaits1 fāzes
MPPT skaits1
Tryb pracyOff-grid
  • Uzlādes strāva: 70 A (MC4/VE.Can variants)
  • Nominalā PV jauda: 12 V – 1000 W, 24 V – 2000 W, 36 V – 3000 W, 48 V – 4000 W
  • Maksimālā PV jauda 48 V sistēmai: 4000 W
  • Maksimālā PV īsslēguma strāva: 50 A uz instalāciju (maks. 30 A uz MC4 kontaktu)
  • Maksimālais PV atvērtais spriegums: 150 V
  • Efektivitāte: līdz 98%
  • Pašpatēriņa strāva: <35 mA (12 V); tipiski ap 15 mA 48 V sistēmā
  • Uzlādes algoritms: astoņi iepriekš iestatīti multi‑stage algoritmi vai lietotāja definēts
  • Temperatūras kompensācija: -16 mV/°C par 12 V; varianti -32 mV/°C un -64 mV/°C attiecīgi spriegumam