Jinko JKM445N-54HL4R-V 445W Cadru Negru
VAT: 23%
sau 0% pentru companiile din UE
Magazin [PL] Łódź
Livrare către
Polonia
Austria
Belgia
Bulgaria
Cehia
Cipru
Croația
Danemarca
Estonia
Finlanda
Franța
Germania
Grecia
Irlanda
Italia
Letonia
Lituania
Luxemburg
Malta
Polonia
Portugalia
România
Slovacia
Slovenia
Spania
Suedia
Țările de Jos
Ungaria
Costul livrării
Reduceri la volum
Cantitate Pret unitar Ai economisit
Momentan indisponibil
SKU: 26432
Descriere
Fisa tehnica
Putere445
CadruNegru
Înălțime (mm)1762
Grosime (mm)30
Lățime (mm)1134
Garanție15
Paletă (buc.)36
Greutate22
Eficiență [%]22.27
Container (buc.)936
Descoperiți Jinko JKM445N-54HL4R-V 445W, o soluție solară de înaltă performanță concepută pentru a îmbunătăți eficiența și durabilitatea instalațiilor solare. Panelul solar jucă un rol crucial în reducerea costurilor de energie și promovarea energiei durabile.
  1. Model: Jinko JKM445N-54HL4R-V
  2. Tip: N-type Monocrystalline Solar Panel
  3. Putere de ieșire: 445W
  4. Toleranță maximă a puterii: 0% la +3%
  5. Măsurători: 1762 x 1134 x 30 mm (69.36 x 44.65 x 1.18 inci)
  6. Greutate: 22 kg (48.50 lbs)
  7. Număr de celule: 108 (6x18)
  8. Vitrea frontală: 3.2mm, Coating Antireflecție, Încărcare de Transmitere Mare, Vitruie Scăzută de Fier, Sticlă Termotaționată
  9. Cadru: Aliaj de Aluminiu Anodizat, Negru
  10. Coșul de conexiuni: Clasificat IP68
  11. Cabluri de ieșire: (+) 400mm; (-) 200mm sau Lungime Personalizată
  12. Spaniunea maximă a puterii (Vmp): 32.56V
  13. Curba maximă a puterii (Imp): 13.68A
  14. Tensiunea într-un circuit deschis (Voc): 39.37V
  15. Curba într-un circuit scurt (Isc): 13.86A
  16. Eficiența modulelor (STC): 22.27%
  17. Temperatura de funcționare: -40°C la +85°C
  18. Tensiunea maximă a sistemului: 1000/1500V DC (IEC)
  19. Rată maximă a fuselor de seria: 25A
  20. Coeficientul de temperatură al Pmax: -0.29%/°C
  21. Coeficientul de temperatură al Voc: -0.25%/°C
  22. Coeficientul de temperatură al Isc: 0.045%/°C
  23. Temperatura nominală de operare a celulelor (NOCT): 45°C