huawei sun 2000-30ktl-m3 30 kw
VAT: 23%
sau 0% pentru companiile din UE
Magazin [RO] Radzymin
Livrare către
Polonia
Austria
Belgia
Bulgaria
Cehia
Cipru
Croația
Danemarca
Estonia
Finlanda
Franța
Germania
Grecia
Irlanda
Italia
Letonia
Lituania
Luxemburg
Malta
Polonia
Portugalia
România
Slovacia
Slovenia
Spania
Suedia
Țările de Jos
Ungaria
Costul livrării
Momentan indisponibil
SKU: 28670
Descriere
Fisa tehnica
Garanție5
Putere [kW]30
Greutate (kg)21
Număr de faze3-fazic
Număr MPPT4
Tryb pracyOn-grid
Huawei SUN2000-30KTL-M3 - Inversor Solar Avansat de 30 kW pentru sistemele solare, oferind performanță și durabilitate. Producătorul respectat Huawei Technologies Co., Ltd. asigură o tehnică de înaltă calitate, conform standardelor europene.
  • Inversor solar de tip Huawei SUN2000-30KTL-M3
  • Viteză nominală de funcționare a.c.: 50/60Hz
  • Putere nominală a.c.: 30kW
  • Putere nominală a.c. activă: 30,000 W
  • Putere aparentă maximă a.c.: 33kVA
  • Clasă de protecție: I
  • Protecție împotriva intrării de apă: IP66
  • Temperatură de operare: -25°C ... +60°C
  • Dimensiuni: 640 x 530 x 270 mm
  • Greutate: 43 kg
  • Eficiență maximă: 98.7%