Haier Pearl Premium Plus AS50PDPHRA-PRE wand-binnenunit 5.0/5.8kW R32 wit mat
VAT: 23%
of 0% voor bedrijven in de EU
Magazijn [NL] Radzymin
Levering naar
Polen
België
Bulgarije
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Estland
Finland
Frankrijk
Griekenland
Hongarije
Ierland
Italië
Kroatië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Malta
Nederland
Oostenrijk
Polen
Portugal
Roemenië
Slovenië
Slowakije
Spanje
Tsjechië
Zweden
Verzendkosten
3 Items
SKU: 29757
Omschrijving
  • Koelcapaciteit: Nominaal 5.0 kW (bereik 0.8 - 6.0 kW)
  • Verwarmingscapaciteit: Nominaal 5.8 kW (bereik 0.9 - 6.8 kW)
  • Energieklasse: A+++ voor koelen en A++ voor verwarmen
  • UV-C PRO Sterilisatie: Ingebouwde UV-C lamp voor effectieve desinfectie
  • Coanda Plus: Geoptimaliseerde luchtstroom voor comfortabele koeling en verwarming
  • I FEEL: Nauwkeurige temperatuurregeling via sensor in de afstandsbediening
  • Turbo Cooling Mode: Snelle koeling om snel het gewenste comfort te bereiken
  • 56°C Steri Clean: Verhit de verdamper tot 56°C om bacteriën en virussen te doden