Hitachi Performance RAK-42RPE Wandmontage Binnenunit
VAT: 23%
of 0% voor bedrijven in de EU
Magazijn [NL] Radzymin
Levering naar
Polen
België
Bulgarije
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Estland
Finland
Frankrijk
Griekenland
Hongarije
Ierland
Italië
Kroatië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Malta
Nederland
Oostenrijk
Polen
Portugal
Roemenië
Slovenië
Slowakije
Spanje
Tsjechië
Zweden
Verzendkosten
1 Item
SKU: 28773
Omschrijving
  • Koelcapaciteit: 4.2 kW (15.000 BTU)
  • Verwarmingscapaciteit: 5.4 kW
  • R32 Koelmiddel: Milieuvriendelijker en efficiënter
  • FrostWash Technologie: Zelfreinigende functie voor schonere lucht
  • Nano Titanium Wasabi Filter: Verwijdert tot 99% van de allergenen en geuren
  • Energie-efficiëntie: Tot A+++ (SEER 8.50 / SCOP 4.90)
  • Geluidsniveau: Slechts 19 dB(A) voor een stille werking
  • Compact Design: Slechts 780mm breed voor eenvoudige installatie
  • Eco Control: Energieverbruik monitoring en gebruikersprofielen
  • Presence Sensor: Optimaliseert energieverbruik bij afwezigheid
  • 4-Way Swing: Automatische luchtverdeling voor meer comfort
  • Hi-Kumo Wi-Fi Compatibiliteit: Bediening via smartphone mogelijk
  • Verwarmingsfunctie tot -15°C: Betrouwbare prestaties, zelfs bij koude temperaturen