FelicityESS T-REX-10KLP3G01 10kW Trifazis
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Wałbrzych
Siuntimo kaina
14 Prekės
SKU: 28494
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija10
Galia [kW]10
Svoris (kg)38.9
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius2
Tryb pracyHybrydowy
Atraskite FelicityESS T-REX-10KLP3G01, 10kW trifazį žemos įtampos hibridinį inverterį, kuris užtikrina efektyvų ir patikimą saulės energijos konvertavimą ir energijos kaupimą. Šis inverteris yra sukurtas optimizuoti energijos vartojimą tiek tinkle, tiek autonominiu režimu.
  • Modelis: T-REX-10KLP3G01
  • Išėjimo galia: 10 kW (nominali)
  • Fazė: Trifazis
  • Įtampos tipas: Žema įtampa
  • Baterijos suderinamumas: Ličio jonų / Švino rūgšties
  • Baterijos įtampos diapazonas: 40V-60V
  • Maks. įkrovimo / iškrovimo srovė: 200A/200A
  • Maks. įkrovimo / iškrovimo galia: 10000W
  • Maks. rekomenduojama PV galia: 13 kW (13000W)
  • MPPT efektyvumas: 99.9%