Huawei SUN2000-10KTL-M1 10 kW
4 647,23 zl be mokesčių
5 716,09 zl su mokesčiais
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Warszawa 2
Siuntimo kaina
17,28 zl/pakuotė
232,20 zl/paletė
Šiuo metu sandėlyje nėra
SKU: 25280
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija5
Galia [kW]10
Svoris (kg)17
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius2
Tryb pracyHybrydowy
Huawei SUN2000-10KTL-M1 – patikimas 10 kW saulės inverteris, skirtas namų ir nedidelio verslo sistemoms. Šios High Current Version versijos dėka užtikrinamas stabilus darbas ir Plug & Play baterijų integravimas su Huawei SmartESS 5–30 kWh.
  • Galia ir efektyvumas – nominali AC galia 10 000 W, maks. 11 000 VA; maksimalus efektyvumas 98,6%, Europos svorinio efektyvumo rodiklis 98,1%.
  • MPPT ir įėjimo parametrai2 MPPT, po 1 įėjimo per MPPT; įėjimo įtampa 140–980 V, pradinė įtampa 200 V, įrenginio maksimali įtampa 600 V.
  • Maksimali įėjimo srovė13,5 A per MPPT; rekomenduojama maksimali PV galia 15 000 Wp.
  • Baterijos integracija – suderinamas su Huawei SmartESS 5–30 kWh, Plug & Play Battery Interface, Backup Box-B1; išvestis už bateriją: maks. 3 300 VA, 220/230 V, srovė 15 A, perjungimo laikas ≤ 3 s.
  • Svoris ir matmenys – svoris 17 kg (su tvirtinimo plokštelėmis); išmatavimai 525 × 470 × 262 mm su plokštelėmis; be jų 525 × 470 × 146,5 mm.