HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 4.6 kW
2 354,25 zl be mokesčių
2 895,73 zl su mokesčiais
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Łódź
Siuntimo kaina
48,40 zl/pakuotė
270,00 zl/paletė
Šiuo metu sandėlyje nėra
SKU: 26351
Aprašymas
Charakteristikos
Galia [kW]4.6
Svoris (kg)25
Fazių skaičius1 fazės
MPPT skaičius2
Tryb pracyHybrydowy
  • Modelis: HYS-4.6LV-EUG1 – hibridinis inverteris su 4,6 kW nominalia galia.
  • MPPT ir įėjimo parametrai: 2 MPPT; MPPT diapazonas 125–500 V; starting 150 V; PV įtampa 360 V nominaliai, iki 550 V; PV galia iki 7500 W, srovės iki 14 A per MPPT.
  • Bateriju valdymas: baterijos tipas Li-ion / Lead‑acid; įtampa 48 V; veikimosi diapazonas 40–60 V; maksimalus įkrovos galingumas 100 W; 3 pakopų įkrovimo kurva; BMS savęs prisitaikymas.
  • Tinklas ir galia: nuoseklus tinklo sujungimas 4600 VA (nominalus) ir 4600 VA maks.; nominalus AC įtampa 230 V; 50/60 Hz dažnis; PF 0,8.
  • Back‑up funkcijos: Back-up nominalus 4600 VA, back-up peak 9200 VA (10 s), back‑up srovė 20 A.
  • Matmenys ir svoris: 502 × 461 × 202 mm, sveria 25 kg.