HUAWEI SUN 2000-450W-P2 Teljesítményoptimalizáló
VAT: 23%
vagy 0% az EU-s cégeknek
Raktár
Szállítási költség
0 Elemek
Jelenleg nincs készleten
SKU: 456
Leírás
  • Model**: HUAWEI SUN 2000-450W-P
  • Znamionowa moc wejściowa**: 450 W
  • Maksymalne koszty wejściowe**: 80 V
  • Zakres napięcia roboczego MPPT**: 8 - 80 V
  • Maksymalny prąd zwrotniczy (Isc)**: 13 A
  • Maksymalna sprawność**: 99.5%
  • Sprawność ważona**: 99.0%
  • Maksymalne napięcie wyjściowe**: 80 V
  • Maksymalny prąd wyjściowy**: 15 A
  • Bypass wyjścia**: Yes
  • Temperatura robocza/zakres wilgotności**: -40 °C do 85 °C / 0% RH - 100% RH
  • Stopień ochrony**: IP68
  • Maksymalna liczba optymalizatorów na ciąg**: 50
  • Maksymalna moc prądu stałego na ciąg**: 5,000 W