Huawei SUN2000-12KTL-M2-HC
VAT: 23%
vagy 0% az EU-s cégeknek
Raktár
Szállítási költség
5 Elemek
SKU: 28687
Leírás
Adatlap
Garancia10
Teljesítmény [kW]12
Tömeg (kg)25
Fázisok száma3-fázisú
MPPT-k száma2
Tryb pracyOn-grid
  • Egyszerű telepítés: Kompakt méretek és alacsony súly a könnyű telepítésért.
  • Ajánlott max. PV bemeneti teljesítmény: 18000 Wp.
  • Max. bemeneti feszültség: 1080 V.
  • Névleges kimeneti teljesítmény: 12000 W (12 kW).
  • Max. hatásfok: 98,5%.
  • Védettségi fokozat: IP65.
  • Működési hőmérséklet tartomány: -25 °C ~ +60 °C.