SOFAR 24KTL-X-G3 24 kW
VAT: 23%
vagy 0% az EU-s cégeknek
Raktár
Szállítási költség
2 Elemek
SKU: 319
Leírás
Adatlap
Garancia10
Teljesítmény [kW]24
Tömeg (kg)22
Fázisok száma3-fázisú
MPPT-k száma2
Tryb pracyOn-grid
  • Modell: SOFAR 24KTL-X-G3
  • Típus: Háromfázisú inverter
  • MPPT: 2x MPPT (két független maximális teljesítménypont követő)
  • Maximális teljesítmény: 24000W (elérhető más teljesítmény opciók: 12000/15000/17000/20000/22000W)
  • Maximális DC bemeneti feszültség: 1100 V
  • Maximális DC feszültség MPPT-nként: 1000 V
  • MPPT feszültségtartomány: Széles tartományban működik
  • Maximális AC kimeneti teljesítmény: 24000 VA
  • Hatékonyság: 98,7%
  • Indítási feszültség: Alacsony
  • Túlterhelhetőség: 110%
  • DC SPD típus: II. típus (standard)
  • AC SPD: Igen, rendelkezik
  • Kommunikáció: RS485/GPIO/Bluetooth/Wi-Fi/SNMP/Modbus
  • Működési hőmérséklet: -30°C és +60°C között
  • Védettségi osztály: IP65
  • Zajszint: <40 dB
  • Súly: 20 kg
  • Méretek: 534x425x189 mm