Sungrow SG50CX-P2 50 kW
VAT: 23%
vagy 0% az EU-s cégeknek
Raktár
Szállítási költség
9 Elemek
SKU: 26624
Leírás
Adatlap
Garancia5
Teljesítmény [kW]50
Tömeg (kg)58
Fázisok száma3-fázisú
MPPT-k száma2
Tryb pracyOn-grid
Sungrow SG50CX-P2 50 kW a legújabb generációs falownik, amelyet kiváló teljesítmény és megbízhatóság jellemez. Ez a termék különösen alkalmas nagy teljesítményű PV rendszerekhez, biztosítva a megbízható áramtermelést és kezelést.
  • Modell: Sungrow SG50CX-P2
  • Javasolt PV bemeneti teljesítmény: 70 kWp
  • Maximális bemeneti feszültség: 1100 V
  • PV bemeneti feszültségi tartomány: 160 V - 200 V
  • Álló bemeneti feszültség: 600 V
  • MPP bemeneti feszültségi tartomány: 160 V - 1000 V
  • MPP bemeneti csatornák száma: 4
  • Maximális bemeneti áram egy stringen: 120 A (30 A * 4)
  • Maximális DC bemeneti áram: 160 A (40 A * 4)
  • AC kimeneti átviteli teljesítmény: 50 kVA
  • Maximális AC kimeneti teljesítmény: 55 kVA
  • Álló kimeneti áram: 83.6 A
  • AC kimeneti feszültség: 3/N/PE, 220/380 V, 230/400 V
  • AC feszültségi tartomány: 312 - 480 V
  • Gyakorisági tartomány: 50 Hz / 60 Hz
  • Gyorsítható tartomány: 45 - 55 Hz / 55 - 65 Hz
  • Totális harmonikus torzulás (THD): < 3% (álló teljesítményen)
  • Teljesítmény faktor: > 0.99 / 0.8 vezető / 0.8 laggings
  • Hatékonyság: 98.5% / 98.3%
  • Védelmi osztály: IP66
  • Hűtési módszer: Intelligens levegőhűtés
  • Méretek (Szélesség x Magasság x Hossz): 645 x 575 x 245 mm
  • Súly: 41 kg
  • Telepítési módszer: Falra rögzítve
  • Kommunikáció: RS485 / WLAN / Ethernet
  • Megfelelés: IEC 62109, IEC 61730, IEC 61000-6-3
  • Biztonsági funkciók: DC Type I + II SPD, AC Type II SPD, AFCI funkció
  • Működési hőmérséklet tartomány: -30 to 60°C
  • Magasság: 4000 m-ig
  • Kijelző: LED, Bluetooth + alkalmazás
  • DC csatlakozó típus: Zasik (16-35 mm²)
  • AC csatlakozó típus: Zasik DT (35-50 mm²)
  • Nyomon követés: Igen, távoli hibakezelési képességekkel
A Sungrow SG50CX-P2 50 kW falownik a modern energiaáttelepítés katonája. Magas hatékonysága és megbízható teljesítménye miatt ideális választás nagy léptékű PV településekhez. Sokoldalú kommunikációs lehetőségekkel és széles működési tartománnyal rendelkezik, így bármilyen környezetben biztosítva a kiváló teljesítményt. A Sungrow SG50CX-P2 50 kW, amely intelligens levegőhűtést és számos biztonsági funkciót kombinál, zökkenőmentes integrációt biztosít a PV rendszerekbe, biztosítva, hogy az energiaáttelepítési célok elérhetők legyenek. Az éles védelmi osztály és az alacsony THD érték biztosítja, hogy mind a rendszer, mind a csatlakoztatott eszközök megőrizzék integritásukat. A Sungrow SG50CX-P2 50 kW, a legmagasabb szabványoknak megfelelve, megbízható és tartós választássá teszi a napenergia áramszolgáltatók számára.