SMA Sunny Tripower 10.0 Smart Energy STP10.0-3SE 10 kW
VAT: 23%
vagy 0% az EU-s cégeknek
Raktár [PL] Łódź
Szállítási költség
Jelenleg nincs készleten
SKU: 26333
Leírás
Adatlap
Garancia510
Teljesítmény [kW]10.0
Tömeg (kg)31
Fázisok száma3-fázisú
MPPT-k száma2
Tryb pracyHybrydowy
Bevezetjük az SMA Sunny Tripower 10.0 Smart Energy STP10.0-3SE 10 kW átfogó megoldását, amely a legújabb fotovoltaikus teljesítménymenedzsment technológiáját integrálja. A SMA Solar Technology AG által gyártott eszköz kiváló teljesítményt nyújt mind otthoni, mind vállalati alkalmazásokhoz.
  • Maximális PV generátor teljesítmény: 15,000 Wp
  • Maximális DC bemeneti feszültség (PV): 1,000 V
  • MPPT DC feszültség tartomány: 280 - 800 V
  • Maximális AC kimeneti teljesítmény: 10,000 W
  • AC kimeneti feszültség: 230 V / 400 V, 3P, N, PE
  • Memória típusa: Litium-ion
  • Memória feszültségtartomány: 150 V to 600 V
  • Maximális memória töltési áram: 30 A
  • Maximális töltés/kisütési teljesítmény: 10,600 W