Huawei SUN2000-10KTL-M1 10 kW
VAT: 23%
ili 0% za tvrtke u EU
Skladište [PL] Warszawa 2
Dostava u
Poljska
Austrija
Belgija
Bugarska
Češka
Cipar
Danska
Estonija
Finska
Francuska
Grčka
Hrvatska
Irska
Italija
Latvija
Litva
Luksemburg
Malta
Mađarska
Nizozemska
Njemačka
Poljska
Portugal
Rumunjska
Slovačka
Slovenija
Španjolska
Švedska
Trošak dostave
Trenutno nije na zalihi
SKU: 25280
Opis
Podaci
Jamstvo5
Snaga [kW]10
Težina (kg)17
Broj faza3-fazni
Broj MPPT-ova2
Tryb pracyHybrydowy
Huawei SUN2000-10KTL-M1 (High Current Version) je pouzdan trofazni inverter za solarne sustave do 10 kW, poznat po visokoj učinkovitosti i fleksibilnosti integracije baterija. Opremljen s dvostrukim MPPT-ovima i podrškom za Huawei SmartESS bateriju, pruža sigurnu i učinkovitu energiju za domove i manje poslovne instalacije.
  • Maksimalna učinkovitost: 98.6% uz europsku ponderiranu učinkovitost 98.1%.
  • Preporučena PV snaga: 15,000 Wp.
  • Maksimalni ulazni napon: 1,100 V (raspon rada 140–980 V; startup 200 V; nazivno ulazno napajanje 600 V).
  • MPPT-a: 2, po MPPT-u 1 ulaz; maksimalni ulazni strujni po MPPT-u 13.5 A.
  • Maksimalni ISC po MPPT-u: podaci se razlikuju u izvorima (18 A ili 15 A).
  • Kompatibilnost baterije: HUAWEI SmartESS 5–30 kWh; Plug & Play Battery Interface.
  • Backup Box-B1: izlaz 3,300 VA; napajanje 220/230 V; maksimalna struja 15 A; prebacivanje3 s.
  • Dimenzije i težina: 17 kg; dimenzije 525 × 470 × 262 mm (uključujući nosač).