HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 4.6 kW
VAT: 23%
ili 0% za tvrtke u EU
Skladište [PL] Łódź
Dostava u
Poljska
Austrija
Belgija
Bugarska
Češka
Cipar
Danska
Estonija
Finska
Francuska
Grčka
Hrvatska
Irska
Italija
Latvija
Litva
Luksemburg
Malta
Mađarska
Nizozemska
Njemačka
Poljska
Portugal
Rumunjska
Slovačka
Slovenija
Španjolska
Švedska
Trošak dostave
Trenutno nije na zalihi
SKU: 26351
Opis
Podaci
Snaga [kW]4.6
Težina (kg)25
Broj faza1-fazni
Broj MPPT-ova2
Tryb pracyHybrydowy
HOYMILES HYS-4.6LV-EUG1 je hibridni inverter kapaciteta 4,6 kW koji omogućuje pouzdanu integraciju sunčevih panela i baterijskih sustava uz naprednu zaštitu i upravljanje energijom.
  • Visoka učinkovitost: maksimalna učinkovitost 97,6% (europska 97,0%) uz MPPT učinkovitost 99,9%
  • Dva MPPT-a – 2 MPPT-a za optimalnu konfigura-ciju PV navoja; PV ulaz do 7500 W; nominalni PV napon 360 V, maksimalni PV napon 550 V; MPPT raspon 125–500 V; start-up napona 150 V; DC struje 14 A po MPPT-u; PV stringovi na MPPT 1/1
  • Specifikacije mreže: nominalna AC 230 V, 50/60 Hz, maksimalni izlazni tok 20 A; faktor snage 0,8 (lagging/leading); THD <3%
  • Back‑up snaga: nominalno 4600 VA, peak 9200 VA (10 s), nominalni AC napon 230 V, nominalna frekvencija 50/60 Hz
  • Dizajn i uvjeti rada: IP65, temperatura okoline −25 do +65 °C, vlažnost 0–95% bez kondenzacije, prirodno konvekcijsko hlađenje, zidna montaža; dimenzije 502 × 461 × 202 mm; masa 25 kg; buka < 40 dB(A)
  • Podrška baterija: baterijski tipovi Lithium‑ion / Lead‑acid, napon baterije 48 V, raspon 40–60 V, punjenje do 100 W, 3-stupanjska krivulja, prilagodba BMS, optional externi temperaturni senzor