JA Solar JAM60D42-535/LB_BF
VAT: 23%
ή 0% για εταιρείες στην ΕΕ
Αποθήκη
Παράδοση σε
Πολωνία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Γαλλία
Γερμανία
Δανία
Ελλάδα
Εσθονία
Ιρλανδία
Ισπανία
Ιταλία
Κροατία
Κύπρος
Λετονία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Ολλανδία
Ουγγαρία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία
Τσεχία
Φινλανδία
Κόστος αποστολής
Έκπτωση ποσότητας
Ποσότητα Τιμή τεμ. Εξοικονομείτε
1835 αντικείμενα
Ελάχιστα 5 τεμάχια.
SKU: 27931
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
Ικανότητα535
ΚορμόςΜαύρο
Ύψος (mm)2063
Πάχος (mm)30
Πλάτος (mm)1134
Εγγύηση12
Παλέτα (τεμ.)36
Βάρος28.8
Κοντέινερ (τεμ.)792
  • Τύπος Κυψέλης: N-type Mono 16BB (182mm). Τεχνολογία TOPCon.
  • Δομή Ενότητας: Διπλό Γυαλί (Εμπρός/Πίσω: 2.0 mm σκληρυμένο γυαλί).
  • Πλαίσιο: Μαύρο ανοδιωμένο αλουμίνιο.
  • Κουτί Συνδέσεων: IP68, 3 δίοδοι παράκαμψης.
  • Συνδετήρες: QC 4.10-351 / MC4-EVO2A.
  • Διατομή Καλωδίου: 4 mm² (IEC), 12 AWG (UL).
  • Μήκος Καλωδίου (συμπεριλαμβανομένου του συνδετήρα): Κάθετο: +300 mm / -400 mm; Οριζόντιο: ±1200 mm. (Περίπου 120cm).
  • Διαστάσεις (Μ × Π × Υ): 2063 ±2 mm × 1134 ±2 mm × 30 ±1 mm.
  • Βάρος: 28.8 kg.
  • Μέγιστη Ισχύς (Pmax): 535 W
  • Απόδοση Ενότητας: 22.87%
  • Τάση Ανοικτού Κυκλώματος (Voc): 43.93 V (για μοντέλο 530W, η συγκεκριμένη τιμή 535W δεν βρέθηκε στα παρεχόμενα δεδομένα)
  • Θερμοκρασιακοί Συντελεστές:
    • Isc: +0.046 %/°C
    • Voc: -0.260 %/°C
    • Pmax: -0.300 %/°C