Growatt MOD 12KTL3-HU 12kW
VAT: 23%
ή 0% για εταιρείες στην ΕΕ
Αποθήκη [PL] Łódź
Παράδοση σε
Πολωνία
Αυστρία
Βέλγιο
Βουλγαρία
Γαλλία
Γερμανία
Δανία
Ελλάδα
Εσθονία
Ιρλανδία
Ισπανία
Ιταλία
Κροατία
Κύπρος
Λετονία
Λιθουανία
Λουξεμβούργο
Μάλτα
Ολλανδία
Ουγγαρία
Πολωνία
Πορτογαλία
Ρουμανία
Σλοβακία
Σλοβενία
Σουηδία
Τσεχία
Φινλανδία
Κόστος αποστολής
Προς το παρόν δεν είναι διαθέσιμο
SKU: 29497
Περιγραφή
Χαρακτηριστικά
Εγγύηση10
Ικανότητα [kW]12
Βάρος (kg)20
Αριθμός φάσεων3 φάσεων
Πλήθος MPPT3
Tryb pracyOn-grid
  • Μοντέλο: Growatt MOD 12KTL3-HU
  • Ισχύς: 12kW
  • Μέγιστη ισχύς εισόδου DC: 24000W
  • Μέγιστη τάση PV: 1000V
  • Μέγιστο ρεύμα εισόδου ανά MPP tracker: 11A
  • Αριθμός MPP trackers: 1
  • Μέγιστη φαινόμενη ισχύς (AC): 13200VA
  • Τάση εξόδου AC: 230/240/400V
  • Συχνότητα εξόδου AC: 50/60Hz
  • Μέγιστο ρεύμα εξόδου: 23.8A
  • Απόδοση: 98.10%