Photonica PAD-D2-B-F16C - Anodiseret aluminium og rustfrit stål system
VAT: 23%
eller 0% for virksomheder i EU
Lager [PL] Warszawa
Levering til
Polen
Belgien
Bulgarien
Cypern
Danmark
Estland
Finland
Frankrig
Grækenland
Holland
Irland
Italien
Kroatien
Letland
Litauen
Luxembourg
Malta
Polen
Portugal
Rumænien
Slovakiet
Slovenien
Spanien
Sverige
Tjekkiet
Tyskland
Ungarn
Østrig
Forsendelsesomkostninger
100000 Varer
SKU: 25891
Beskrivelse
  • Model: PHS 12T
  • Dimensioner: 144 / 319 / 259 mm
  • Standarder: Overholder EN 60670-1/EN 62208
  • IP-Klassificering: IP65, hvilket sikrer beskyttelse mod støv og vand
  • IK-Klassificering: IK8, der beskytter mod mekanisk stød
  • MCB Model: Noark Ex9BN 3P B16
  • MCB Nominel Strøm: 16A; 3P
  • AC SPD Model: Dehn DG M TN 275 (Type II)
  • AC SPD Nominel Spænding (Un): 230/400 V (50/60 Hz)
  • DC SPD Model: Dehn DG M YPV SCI 1000 (Type T1)
  • DC SPD Maksimal Driftsspænding: 1000 V