Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 80kW
VAT: 23%
nebo 0% pro firmy v EU
Sklad [PL] Wałbrzych
Doručení do
Polsko
Belgie
Bulharsko
Česko
Chorvatsko
Dánsko
Estonsko
Finsko
Francie
Irsko
Itálie
Kypr
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Německo
Nizozemsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Řecko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španělsko
Švédsko
Náklady na dopravu
4 ks
SKU: 27327
Popis
Parametry
Záruka10
Výkon [kW]80
Hmotnost (kg)97.5
Počet fází3-fázový
Počet MPPT6
Tryb pracyHybrydowy
  • Vysoký výkon: Jmenovitý střídavý výkon 80 kW a maximální vstupní výkon FV až 160 kW (DC).
  • Široký rozsah napětí baterie: Kompatibilní s lithium-iontovými bateriemi v rozsahu 160–1000 V.
  • Hybridní funkce: Kombinuje solární střídač a bateriový střídač v jednom zařízení.
  • Podpora ukládání energie: Kompatibilní s vysokonapěťovými lithium-iontovými bateriemi.
  • Paralelní provoz: Až 10 jednotek může pracovat paralelně pro on-grid i off-grid aplikace.
  • Vzdálené monitorování a ovládání: Prostřednictvím webové platformy nebo mobilní aplikace.
  • Krytí IP65: Odolnost proti prachu a vodě, vhodný pro venkovní instalaci.
  • Komunikace: RS485, CAN, Wi-Fi, Ethernet, GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (volitelné moduly).
  • Maximální účinnost: Až 98.5%.