Growatt MOD 12KTL3-HU 12kW
VAT: 23%
nebo 0% pro firmy v EU
Sklad [PL] Łódź
Doručení do
Polsko
Belgie
Bulharsko
Česko
Chorvatsko
Dánsko
Estonsko
Finsko
Francie
Irsko
Itálie
Kypr
Litva
Lotyšsko
Lucembursko
Maďarsko
Malta
Německo
Nizozemsko
Polsko
Portugalsko
Rakousko
Řecko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španělsko
Švédsko
Náklady na dopravu
Momentálně není skladem
SKU: 29497
Popis
Parametry
Záruka10
Výkon [kW]12
Hmotnost (kg)20
Počet fází3-fázový
Počet MPPT3
Tryb pracyOn-grid
Growatt MOD 12KTL3-HU je moderní a efektivní střídač, který je navržen pro maximalizaci výkonu fotovoltaických systémů. S výkonem 12kW je ideální pro komerční i rezidenční instalace, kde je kladen důraz na spolehlivost a vysokou účinnost.
  • Maximální DC vstupní výkon: 24000W
  • Maximální PV napětí: 1000V
  • Maximální vstupní proud na MPP tracker: 11A
  • Počet MPP trackerů: 1
  • Maximální zdánlivý výkon (AC): 13200VA
  • AC výstupní napětí: 230/240/400V
  • AC výstupní frekvence: 50/60Hz
  • Maximální výstupní proud: 23.8A
  • Účinnost: 98.10%
  • DC přepěťová ochrana: Typ II
  • AC přepěťová ochrana: Typ II
  • Ochrana proti zkratu, přetížení a zemnímu spojení
  • Rozměry (Š/V/H): 448x608x202mm