Trina Solar Vertex S TSM-425DE09R.08 425W Čierny Rám
VAT: 23%
alebo 0 % pre firmy v EÚ
Sklad [PL] Wałbrzych
Doručenie do
Poľsko
Belgicko
Bulharsko
Česko
Chorvátsko
Cyprus
Dánsko
Estónsko
Fínsko
Francúzsko
Grécko
Holandsko
Írsko
Litva
Lotyšsko
Luxembursko
Maďarsko
Malta
Nemecko
Poľsko
Portugalsko
Rakúsko
Rumunsko
Slovensko
Slovinsko
Španielsko
Švédsko
Taliansko
Náklady na dopravu
Množstevné zľavy
Množstvo Jednotková cena Ušetríte
Momentálne nie je na sklade
SKU: 27922
Popis
Tabuľka dát
Výkon425
RámČierna
Výška (mm)1762
Hrúbka (mm)30
Šírka (mm)1134
Záruka15
Hmotnosť21.0
Účinnosť [%]21.3
  • Technológia Multi-Busbar (MBB): Zlepšuje zber prúdu, zvyšuje spoľahlivosť a znižuje odpor.
  • Rozmery: Kompaktné rozmery 1762 x 1134 x 30 mm uľahčujú manipuláciu a inštaláciu.
  • Hmotnosť: Nízka hmotnosť 21.0 kg znižuje náklady na prepravu a montáž.
  • Nízky teplotný koeficient: Minimalizuje stratu výkonu pri vysokých teplotách (-0.34%/°C).
  • Predné sklo: 3.2 mm hrubé, vysoko priepustné sklo s antireflexnou vrstvou.