Trina Solar Vertex S TSM-425DE09R.08 425W Črn okvir
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Wałbrzych
Stroški pošiljanja
Količinski popust
Količina Cena na enoto Prihranek
Trenutno ni na zalogi
SKU: 27922
Opis
Podatki
Moč425
OkvirČrna
Višina (mm)1762
Debelina (mm)30
Širina (mm)1134
Garancija15
Teža21.0
Izkoristek [%]21.3
  • Visoka izhodna moč: 425 Wp največje moči za optimalno proizvodnjo električne energije.
  • Visoka učinkovitost modula: 21,3 % učinkovitost pretvorbe sončne energije.
  • Nizki temperaturni koeficient: Zmanjšuje izgubo moči pri visokih temperaturah (-0,34%/°C).
  • Dimenzije: Kompaktne dimenzije 1762 x 1134 x 30 mm omogočajo enostavno rokovanje in namestitev.
  • Črn okvir: Estetsko dovršen videz, ki se prilega vsaki arhitekturi.
  • IP68 J-Box: Zagotavlja visoko stopnjo zaščite pred vdorom prahu in vode.
  • Visoka kompatibilnost: Združljiv z večino razsmernikov, optimizatorjev in montažnih sistemov.
  • Kabel: Dolžina kabla 1100 mm omogoča fleksibilno namestitev.