Hoymiles HAS-3.6LV-EUG1
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Wałbrzych
Stroški pošiljanja
2 Izdelkov
SKU: 27715
Opis
Podatki
Garancija5
Moč [kW]3.6
Teža (kg)21
Število faz1-fazni
Število MPPT1
Tryb pracyOn-grid
  • Model: HAS-3.6LV-EUG1
  • Tip: Enofazni AC-vezani pretvornik
  • Serija: HAS-LV-EUG1, namenjena nadgradnji PV sistemov
  • Maksimalna izhodna moč (On-grid): 3600 VA (3.6 kW)
  • Maksimalna vhodna moč (On-grid): 7360 VA (7.36 kW DC)
  • Kompatibilnost baterij: Li-ion / Svinčeno-kislinske
  • Razpon napetosti baterije: 40 V – 60 V
  • Maksimalni tok polnjenja/praznjenja: 90 A / 90 A
  • Nominalna AC napetost: 230 V