SOFAR HYD 15KTL-3PH
VAT: 23%
ali 0% za podjetja v EU
Skladišče [PL] Wałbrzych
Stroški pošiljanja
1 Izdelek
SKU: 27309
Opis
Podatki
Garancija5
Moč [kW]15
Teža (kg)37.0
Število faz3-fazni
Število MPPT2
Tryb pracyHybrydowy
  • Nazivna AC moč: 15 kW
  • Priporočena maks. PV vhodna moč: 22.5 kWp
  • Maks. DC vhodna napetost: 1000 V
  • MPPT območje napetosti: 180 - 960 V
  • Število MPPT sledilnikov: 2
  • Število nizkih vhodov: 4
  • Maks. izkoristek: 98.2%
  • Združljivost baterij: Litij-ionske in svinčeno-kislinske
  • Območje napetosti baterije: 180 V - 800 V
  • Maks. moč polnjenja/praznjenja: 15 kW