ENGO Controls EFAN-230W Wi-Fi ventilatorconvectorthermostaat
VAT: 23%
of 0% voor bedrijven in de EU
Magazijn [NL] Wałbrzych
Levering naar
Polen
België
Bulgarije
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Estland
Finland
Frankrijk
Griekenland
Hongarije
Ierland
Italië
Kroatië
Letland
Litouwen
Luxemburg
Malta
Nederland
Oostenrijk
Polen
Portugal
Roemenië
Slovenië
Slowakije
Spanje
Tsjechië
Zweden
Verzendkosten
5 Items
SKU: 29220
Omschrijving
  • Draadloze bediening via Wi-Fi: Bedien uw verwarming en koeling op afstand via de ENGO Smart app.
  • 230V voeding: Geschikt voor standaard 230V stopcontacten.
  • Inbouwmontage: Discreet design dat netjes in de muur wordt ingebouwd (afmetingen: 90 x 90 x 44 mm, steekt 13 mm uit na montage).
  • Witte kleur: Past goed in elk interieur (ook verkrijgbaar in zwart als EFAN-230B).
  • 3-snelheden ventilatorregeling: Automatische en handmatige regeling van 230V ventilatoren.
  • Extra aansluitingen: S1/COM, S2/COM ingangen voor temperatuursensor of potentiaalvrij contact.
  • Uitgangen: V1, V2 voor klepbediening (230V AC, 5(2)A) en F1, F2, F3 voor ventilatorbediening (230V AC, 5(2)A).