Solplanet ASW015K-TH 15 kW Trifazis Hibridinis Inverteris
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Radzymin
Siuntimo kaina
10 Prekės
SKU: 28885
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija5
Galia [kW]15.0
Svoris (kg)52.0
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius4
Tryb pracyHybrydowy
Solplanet ASW015K-TH 15 kW trifazis hibridinis inverteris – tai pažangus sprendimas, skirtas efektyviam saulės energijos konvertavimui ir kaupimui. Šis inverteris pasižymi patikimumu ir aukštu našumu, todėl puikiai tinka tiek gyvenamiesiems, tiek smulkiesiems komerciniams objektams.
  • Trifazis hibridinis inverteris: Užtikrina stabilų ir patikimą energijos tiekimą.
  • Nominali AC galia: 15000 W (15 kW), tinkama įvairiems energijos poreikiams.
  • Maks. PV masyvo galia: 30000 Wp, leidžia maksimaliai išnaudoti saulės energiją.
  • DC įtampos diapazonas: 150 V iki 950 V, suteikia lankstumo projektuojant saulės elektrinę.
  • Baterijos įtampos diapazonas: 120 V iki 800 V, leidžia naudoti įvairių tipų baterijas.
  • Maks. įkrovimo galia: 30000 W (iš PV ir AC), greitas ir efektyvus baterijų įkrovimas.