Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 80kW
27 879,90 zl be mokesčių
34 292,28 zl su mokesčiais
VAT: 23%
arba 0% įmonėms ES
Sandėlys [PL] Wałbrzych
Siuntimo kaina
47,52 zl/pakuotė
232,20 zl/paletė
4 Prekės
SKU: 27327
Aprašymas
Charakteristikos
Garantija10
Galia [kW]80
Svoris (kg)97.5
Fazių skaičius3 fazių
MPPT skaičius6
Tryb pracyHybrydowy
Deye SUN-80K-SG02HP3-EU-EM6 yra galingas trifazis hibridinis inverteris, skirtas optimizuoti saulės energijos panaudojimą ir energijos kaupimą. Šis 80 kW inverteris yra puikus pasirinkimas komerciniams ir pramoniniams objektams, siekiantiems sumažinti energijos sąnaudas ir padidinti energetinę nepriklausomybę.
  • Didelė galia: 80 kW nominali AC galia užtikrina, kad galėsite efektyviai valdyti didelius energijos poreikius.
  • Didelis efektyvumas: Maksimalus efektyvumas iki 98.5% užtikrina minimalius energijos nuostolius.
  • Platus įvesties diapazonas: PV įvesties įtampos diapazonas 200–1000 V, MPPT diapazonas 150–850 V DC.
  • Energijos kaupimas: Suderinamas su aukštos įtampos ličio jonų baterijomis (160–1000 V).